Naše „nadupané“ sušené maso je vyrobeno zcela bez chemie, dusičnanů či dalších konzervantů. Je tedy 100 % bez chemie. Vyrábí se ručně, v malých dávkách, s láskou, radostí a poctivostí. V tuto chvíli vyrábíme tři základní příchutě. Jednak je to hovězí s pepřem, přičemž množství pepře je přizpůsobené tak, aby z něj i mladší děti měly požitek. Dále máme v nabídce kachní s pomerančem, ze kterého cítíte nádech exotické chuti a pak také krůtí se zázvorem s velice zajímavou chutí, navíc zázvor obsahuje mnoho vitamínů a látek prospěšných nejen sportovcům.

Proč je naše sušené maso JERKY Junior „nadupané“? Na to existuje jednoduchá a zároveň logická odpověď. Při sušení se maso zbavuje přebytečné vody a klesá jeho hmotnost. Čím více sušíme, tím více odchází vody, ale to podstatné zůstává. Ve výsledku na 100 gramů sušeného masa potřebujeme více jak 300 gramů masa syrového, zbaveného různých šlach, tuků apod., zkrátka masa očištěného a pěkného. Dbáme na výběr dodavatelů, každého „bejčka“, kachnu i krůtu bychom nejraději znali osobně ;-).

Když dítě zbaští jeden 50 gramový pytlík našeho sušeného masa, sní v podstatě 150 gramů masa libového, na které je normálně zvyklé. I děti, které nejí maso jinak než pod nátlakem nás rodičů, naše JERKY Junior milují a dávají jim přednost před hamburgery a párky v rohlíku.

Jaký to má efekt? Vzhledem k vysokému obsahu bílkovin lze říci: „Chceš-li být nadupaný a makáš, dej si naše JERKY Junior, chutnají a jsou pro sportovce. Pomohou ti k lepším výkonům!“